Produkt podobny do zdjęcia na opakowaniu. Zastrzega się możliwość zmian i pomyłek.
Longlife Power
6LR61/6LP3146/9V Block (4922)
Bateria alkaliczno-manganowa (alkaliczna), 9 V
- wyjątkowa moc dla optymalnej wydajności urządzeń z dużym zużyciem energii
- do zabawek, akcesoriów komputerowych, latarek kieszonkowych itd.
Specyfikacje techniczne
Ogólny
| Oznaczenie modelu | 4922 |
| Szerokość | 17.5 mm |
| Długość | 48.5 mm |
| Wysokość | 26.5 mm |
| Zużycie Jednostka | 1 szt. bez opakowania |
| Typ opakowania | Bulk |
| Waga | 44.3 g |
Bateria
| Napięcie | 9 V |
| Technologia | Bateria alkaliczno-manganowa (alkaliczna) |
| ładowalna | nie |
| Nazwa IEC | 6LR61/6LP3146 |
| Rozmiar budownictwo | 9V Block |
6,49 € Sugerowana cena detaliczna
JEDNOSTKA OPAKOWANIA:
1 / 20 / 200