Produkt podobny do zdjęcia na opakowaniu. Zastrzega się możliwość zmian i pomyłek.
2x AAA (Micro)/HR03 – 650 mAh
Wtyk uniwersalny, Akumulator niklowo-metalowo-wodorkowy (NiMH), 2,4 V
Specyfikacje techniczne
Ogólny
| Znakowania | BattG |
| Szerokość | 20 mm |
| Długość | 10.1 mm |
| Wysokość | 43.7 mm |
| Zużycie Jednostka | 1 szt. bez opakowania |
| Typ opakowania | Bulk |
| średnica | 10.1 mm |
| Kolor | Zielony |
| Waga | 26 g |
Bateria
| Napięcie | 2.4 V |
| Technologia | Akumulator niklowo-metalowo-wodorkowy (NiMH) |
| ładowalna | tak |
| Nazwa IEC | HR03 |
| Maksymalna ilość | 650 mAh |
| Rozmiar budownictwo | AAA (Micro) |
Połączenia
| Połączenie typu | Wtyk uniwersalny |
Do pobrania
MDS / MSDS pdf
6,99 € Sugerowana cena detaliczna
JEDNOSTKA OPAKOWANIA:
1 / 40 / 480