Product and packaging similar. Subject to modifications and errors.
Cable tie, weather resistant nylon, black
200 mm; 2.5 mm
Technical specifications
General
| Operating temperature up to | 85 °C |
| Width | 2.5 mm |
| Length | 200 mm |
| Color | black |
| Consumption Unit | 100 pcs. in polybag |
| Operating temperature from | -35 °C |
| Packaging type | Bulk |
| max. bundle ø | 55 |
| breaking strength | 8.1 kg |
€4.49 RRP
Packing units:
1 / 300