Produkt podobny do zdjęcia na opakowaniu. Zastrzega się możliwość zmian i pomyłek.
Watch
SR54 (V389)
bateria guzikowa srebrowo-cynkowa, 1,55 V
- do szerokiej gamy zegarków cyfrowych i analogowych
- Niezawodne i wysokiej jakości komórki
Specyfikacje techniczne
Ogólny
| Oznaczenie modelu | V389 |
| Aplikacje | Rower |
| Wysokość | 3.05 mm |
| Zużycie Jednostka | 10 szt. w pudełku |
| Typ opakowania | Bulk |
| Szczególną cechą | High Drain |
| średnica | 11.6 mm |
| Waga | 1.3 g |
Bateria
| Napięcie | 1.55 V |
| Nazwa JIS | SG10 |
| Technologia | Bateria srebrowo-cynkowa (tlenek srebra) |
| ładowalna | nie |
| Nazwa IEC | SR54 |
| Maksymalna ilość | 85 mAh |