Produkt podobny do zdjęcia na opakowaniu. Zastrzega się możliwość zmian i pomyłek.
Watch
SR41 (V392)
bateria guzikowa srebrowo-cynkowa, 1,55 V
- do szerokiej gamy zegarków cyfrowych i analogowych
- Niezawodne i wysokiej jakości komórki
Specyfikacje techniczne
Ogólny
| Oznaczenie modelu | V392 |
| Aplikacje | Rower |
| Wysokość | 3.6 mm |
| Zużycie Jednostka | 10 szt. w pudełku |
| Typ opakowania | Bulk |
| Szczególną cechą | High Drain |
| średnica | 7.9 mm |
| Waga | 0.69 g |
Bateria
| Napięcie | 1.55 V |
| Nazwa JIS | SG3 |
| Technologia | Bateria srebrowo-cynkowa (tlenek srebra) |
| ładowalna | nie |
| Nazwa IEC | SR41 |
| Maksymalna ilość | 38 mAh |
| ANSI / NEDA-Name | WS4 |