Produkt podobny do zdjęcia na opakowaniu. Zastrzega się możliwość zmian i pomyłek.
Sleeve (EKF808S18B)
Laptop Sleeve dla maszyn do 18,4 cala
808 laptopa oferty rękawa przemyślany minimalizmem smukły kształt z pianką osłonę od wewnątrz w celu ochrony przed rozdarciem i równomiernego rozłożenia ciężaru. Oferuje również wybrane funkcje do organizowania najbardziej niezbędne sprzęty. Prosta funkcjonalność, elegancki styl.
- Nadaje się do notebooków do wielkości 18,4 cala
- Wyściółka z pianki memory
- Wnętrze pokryte filcem
- caché poche avant
- Porté comme un sac à bandoulière, comme sac de transport à la main ou encore une mallette
- fermetures à glissière durables et étiquette métallique
- 30 lat gwarancji na materiały i wykonanie
Specyfikacje techniczne
Ogólny
| Gwarancja | 30 lat |
| Szerokość | 325 mm |
| Wysokość | 445 mm |
| Materiał | materiał |
| Głębokość | 50 mm |
| Typ opakowania | Bulk |
| Szczególną cechą | 30 lat gwarancji na wady produkcyjne i w materiale, kontrastowe powierzchnie wewnętrzne, Przegroda na dokumenty |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 610 g |
Konstrukcja
| pasuje do urządzeń „do” | 46.7 cm |
| Forma konstrukcyjna | Pokrowiec |
| Pojemność | 14 l |
39,95 € Sugerowana cena detaliczna
JEDNOSTKA OPAKOWANIA:
1 / 10