Produkt podobny do zdjęcia na opakowaniu. Zastrzega się możliwość zmian i pomyłek.
Przekładnik napięciowy 1000 W
przekształca napięcie 12 V DC na napięcie 230 V AC
- nadaje się do urządzeń o mocy użytkowej do 1000 W
- z 1 przyłączem USB (2100 mA) i wbudowanym wentylatorem
- z bezpiecznikiem zewnętrznym
- Wejście i wyjście konwertera są elektrycznie odizolowane od obudowy. Wejście jest odseparowane elektrycznie od wyjścia
Specyfikacje techniczne
Ogólny
| Znakowania | CE, WEEE |
| Szerokość | 165 mm |
| Długość | 241 mm |
| Wysokość | 68 mm |
| Zużycie Jednostka | 1 szt. w kartonie |
| Typ opakowania | Retail Box |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 1850 g |
Wydajność
| max. wydajność | 1000 W |
Przyłącza urządzeń
| Wejście, zakres napięcia | 12 - 13,8 (DC) V |
| Wyjście, napięcie | 230 V (AC) |
| Wejście, typ | Zacisk krokodylowy |
| Wyjście, maks. natężenie prądu | 2.1 A |
| Wyjście, typ | 2 gniazd ze stykiem ochronnym (typ F, CEE 7/3) |
129,99 € Sugerowana cena detaliczna
JEDNOSTKA OPAKOWANIA:
1 / 5