Produkt podobny do zdjęcia na opakowaniu. Zastrzega się możliwość zmian i pomyłek.
Przedłużacz do słuchawek i audio AUX; 3-pinowy 3,5 mm
Wtyk jack 3,5 mm (3-pinowy, stereo) > Gniazdo jack 3,5 mm (3-pinowe, stereo)
- do przedłużenia kabla audio z wtykiem AUX 3,5 mm np. słuchawek stereo z mikrofonem
Specyfikacje techniczne
Ogólny
| Znakowania | CE, WEEE |
| Zużycie Jednostka | 1 szt. w torebce plastikowej |
| Typ opakowania | Bulk |
| średnica | 4 mm |
| Kolor | Czarny |
Połączenia
| Połączenie typu | Wtyk jack 3,5 mm (3-pinowy, stereo) |
| Połączenie, materiał styków | nikiel |
| Połączenie 2, Typ | Gniazdo jack 3,5 mm (3-pinowe, stereo) |
Kabel
| Typ kabla | Kabel okrągły |
| Długość kabla | 5 m |
3,49 € Sugerowana cena detaliczna
JEDNOSTKA OPAKOWANIA:
1 / 10 / 60 / 120