Produkt podobny do zdjęcia na opakowaniu. Zastrzega się możliwość zmian i pomyłek.
Przedłużacz bębnowy15m
wyposażony w 4 gniazda wtykowe ze stykiem ochronnym i zabezpieczeniem przeciążeniowym
- stabilna obudowa z tworzywa sztucznego
- komfortowy uchwyt umożliwiający wygodne noszenie i zawieszenie
- do użytku wewnątrz pomieszczeń
Specyfikacje techniczne
Ogólny
| Znakowania | CE, WEEE, GS: Intertek |
| Szerokość | 103 mm |
| Długość | 217 mm |
| Wysokość | 279 mm |
| Zużycie Jednostka | 1 szt. w torebce plastikowej |
| Materiał | PVC, miedź |
| Typ opakowania | Bulk |
| Kolor | Pomarańczowy, Czarny, Szary |
| Stopień ochrony | IP20 |
Przyłącza urządzeń
| Wejście, zakres napięcia | 100 - 250 (AC) V |
| Wyjście, maks. natężenie prądu | 16 A |
Kabel
| Skrót reprezentujący typ przewodu | H05-VV-F3G 1.5 |
| Długość kabla | 15 m |
Do pobrania
Deklaracja zgodności pdf
29,99 € Sugerowana cena detaliczna
JEDNOSTKA OPAKOWANIA:
1 / 3