Produkt podobny do zdjęcia na opakowaniu. Zastrzega się możliwość zmian i pomyłek.
Opaska kablowa; nylon odporny na warunki atmosferyczne, kolor czarny
100 mm; 2,5 mm
Specyfikacje techniczne
Ogólny
| Temperatura pracy do | 85 °C |
| Szerokość | 2.5 mm |
| Długość | 100 mm |
| Zużycie Jednostka | 100 szt. w torebce plastikowej |
| Temperatura pracy od | -35 °C |
| Typ opakowania | Bulk |
| Kolor | Czarny |
| Niełamliwość | 8.1 kg |
| maks. ø wiązki | 25 mm |
1,99 € Sugerowana cena detaliczna
JEDNOSTKA OPAKOWANIA:
1 / 600