Produkt podobny do zdjęcia na opakowaniu. Zastrzega się możliwość zmian i pomyłek.
Onyx (EKP132)
Plecak na laptopa do 15,6”
Każdy szczegół Onyx został zaprojektowany z myślą o wymagających podróżnikach biznesowych. Wysokiej jakości materiały, funkcje premium i ponadczasowy design sprawiają, że jest to doskonały wybór dla mobilnych profesjonalistów.
- Wygodna w podróży komora na 15,6-calowy laptop / tablet
- Twarde etui szybkiego dostępu na okulary przeciwsłoneczne
- Opatentowany system gwarancyjny
- Niepozorna komora blokująca RFID
- Kieszeń szybkiego dostępu na czasopismo lub gazetę
- Możliwość przymocowania do walizki na kółkach
- 30 lat gwarancji na materiały i wykonanie
Specyfikacje techniczne
Ogólny
| Gwarancja | 30 lat |
| Szerokość | 350 mm |
| Wysokość | 425 mm |
| Zużycie Jednostka | 1 szt. w torebce plastikowej |
| Materiał | materiał |
| Głębokość | 190 mm |
| Typ opakowania | Bulk |
| Szczególną cechą | 30 lat gwarancji na wady produkcyjne i w materiale, kontrastowe powierzchnie wewnętrzne, łatwa kontrola na lotnisku, magnetyczna przegroda szybkiego dostępu, miękka, wyściełana przegroda na urządzenie typu iPad/Kindle/tablet, Przegroda na dokumenty, przegroda zabezpieczona technologią RFID, samonaprawiające się zamki błyskawiczne, System zabezpieczający rogi laptopa, Uchwyt do postawienia na walizce, ukryta kieszeń bezpieczeństwa, Usztywniana kieszeń na okulary słoneczne i akcesoria, wodoodporność, wysokiej jakości detale ze skóry |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 1600 g |
Konstrukcja
| pasuje do urządzeń „do” | 39.62 cm |
| Półki na | Okulary/okulary słoneczne, Folder A4, Akcesoria komputerowe, Butelka na napój, Karty kredytowe, Laptop, Dokumenty podróżne, Smartfon, Długopisy, Tablet/czytnik e-booków, Wizytówki, Czasopisma, Zasilacz |
| Forma konstrukcyjna | Plecak |
| Pojemność | 25 l |