Produkt podobny do zdjęcia na opakowaniu. Zastrzega się możliwość zmian i pomyłek.
Longlife
LR6/AA (Mignon) (4106)
Bateria alkaliczno-manganowa (alkaliczna), 1,5 V
- długotrwałe źródło energii, do urządzeń ze stałym i niskim zapotrzebowaniem na energię
- umożliwia bardzo długą eksploatację pilotów zdalnego sterowania, zegarów ściennych, odbiorników radiowych itd.
Specyfikacje techniczne
Ogólny
| Oznaczenie modelu | 4106 |
| Wysokość | 50.5 mm |
| Zużycie Jednostka | 4 szt./blister |
| Typ opakowania | Retail Blister |
| średnica | 14.5 mm |
| Waga | 23.3 g |
Bateria
| Napięcie | 1.5 V |
| Technologia | Bateria alkaliczno-manganowa (alkaliczna) |
| ładowalna | nie |
| Nazwa IEC | LR6 |
| Formularz Budownictwo | Pin wypukły |
| Rozmiar budownictwo | AA (Mignon) |
4,29 € Sugerowana cena detaliczna
JEDNOSTKA OPAKOWANIA:
1 / 20 / 100