Produkt podobny do zdjęcia na opakowaniu. Zastrzega się możliwość zmian i pomyłek.
łańcuch świetlny z 20 światłami na srebrnej lince, z wyłącznikiem czasowym
nastrojowa dekoracja świetlna do wnętrz
- łańcuch świetlny na srebrnej lince z 20 światłami LED o ciepłej białej barwie
- z funkcją wyłącznika czasowego – włączenie na 6 godzin / wyłączenie na 18 godzin
- rozjaśnia każde wnętrze i nadaje mu stylowy wygląd
- do użytku wewnątrz pomieszczeń (IP20)
- zasilanie bateryjne (2 x bateria AA, do nabycia osobno)
- przewód zasilający o długości ok. 0,10 m, długość całkowita ok. 1,05 m
- odstęp między światłami LED 5 cm
Specyfikacje techniczne
Ogólny
| Temperatura pracy do | 45 °C |
| Znakowania | CE, WEEE |
| Długość | 1050 mm |
| Zużycie Jednostka | 1 szt. w kartonie |
| Materiał | miedź, PVC |
| Temperatura pracy od | -30 °C |
| Typ opakowania | Retail Box |
| Kolor | Srebrny |
| Waga | 31.5 g |
| Żywotność nominalna | 10000 godz. |
| Ocena efektywności energetycznej | A++ 874/2012/EU |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Liczba cykli włączania i wyłączania | 10000 szt. |
Bateria
| Napięcie | 1.5 V |
Wydajność
| Współczynnik oddawania barw | 80 Ra |
| Pobór mocy | 0.04 W |
| Napięcie robocze | 3 V (DC) |
| Ściemnianie | bez możliwości ściemniania |
| Źródło światła | Dioda świecąca (LED) |
| odpowiada żarówce o mocy | 1 W |
| Nominalny strumień świetlny całkowity | 5 lm |
| ważone zużycie energii | 0.04 kWh/1000 h |
| Kolor świecenia | ciepła biel |
| Typ źródła światła | LED |
2,99 € Sugerowana cena detaliczna
JEDNOSTKA OPAKOWANIA:
1 / 12 / 72