Produkt podobny do zdjęcia na opakowaniu. Zastrzega się możliwość zmian i pomyłek.
Kabel zasilający (styk ochronny); 1,8 m, Czarny
Wtyk ze stykiem ochronnym (typ F, CEE 7/7) > Gniazdo urządzenia C5
- IEC-60320-C5, tzw. wtyk „koniczynka” lub „Myszka Miki”
Specyfikacje techniczne
Ogólny
| Znakowania | CE, WEEE |
| Zużycie Jednostka | 1 szt. w torebce plastikowej |
| Typ opakowania | Retail Polybag |
| Kolor | Czarny |
Połączenia
| Połączenie typu | Wtyk ze stykiem ochronnym (typ F, CEE 7/7) |
| Połączenie 2, Typ | Gniazdo urządzenia C5 |
Wydajność
| Napięcie robocze | 250 V (AC) |
Kabel
| maks. obciążalność prądowa | 2.5 A |
| Skrót reprezentujący typ przewodu | H05-VV-F3G |
| Przewód wewnętrzny przekrój | 0.75 mm² |
| Długość kabla | 1.8 m |
7,99 € Sugerowana cena detaliczna
JEDNOSTKA OPAKOWANIA:
1 / 30 / 60