Produkt podobny do zdjęcia na opakowaniu. Zastrzega się możliwość zmian i pomyłek.
Kabel przyłączeniowy XLR
Wtyk XLR (3-pinowy) > Gniazdo XLR (3-pinowe)
- symetryczny
Specyfikacje techniczne
Ogólny
| Znakowania | CE, WEEE |
| Typ opakowania | Bulk |
| Kolor | Czarny |
Połączenia
| Połączenie typu | Wtyk XLR (3-pinowy) |
| Połączenie 2, Typ | Gniazdo XLR (3-pinowe) |
Kabel
| Średnica płaszcza kabla | 6 mm |
| Wewnętrzna Materiał przewodzący | CCS |
| Przewód wewnętrzny numer | 20 sztuk |
| Przewód wewnętrzny, średnica żyły | 0.1 mm |
| Długość kabla | 6 m |
14,99 € Sugerowana cena detaliczna
JEDNOSTKA OPAKOWANIA:
1 / 25 / 50