Produkt podobny do zdjęcia na opakowaniu. Zastrzega się możliwość zmian i pomyłek.
Kabel przyłączeniowy Euro do urządzeń Sonos PLAY:3/PLAY:5; 2 m, Czarny
Wtyk europejski (typ C, CEE 7/16) > Gniazdo urządzenia C7
- do podłączenia aktywnych kolumn głośnikowych, np. SONOS PLAY:1/PLAY:5
Specyfikacje techniczne
Ogólny
| Znakowania | CE, WEEE |
| Zużycie Jednostka | 1 szt. w torebce plastikowej |
| Typ opakowania | Retail Polybag |
| Kolor | Czarny |
Połączenia
| Połączenie typu | Wtyk europejski (typ C, CEE 7/16) |
| Połączenie 2, Typ | Gniazdo urządzenia C7 |
Wydajność
| Napięcie robocze | 250 V (AC) |
Kabel
| maks. obciążalność prądowa | 2.5 A |
| Skrót reprezentujący typ przewodu | H03-VV-H2-F |
| Przewód wewnętrzny numer | 2 sztuk |
| Przewód wewnętrzny przekrój | 0.75 mm² |
| Długość kabla | 2 m |
Do pobrania
Deklaracja zgodności pdf
6,29 € Sugerowana cena detaliczna
JEDNOSTKA OPAKOWANIA:
1 / 80