Produkt podobny do zdjęcia na opakowaniu. Zastrzega się możliwość zmian i pomyłek.
Casual
Kabel przejściowy HDMI™/DVI
adapter wideo ze złączem HDMI™ i DVI-D
Ciesz się filmami i grami w krystalicznie czystej, zachwycającej odsłonie w wysokiej rozdzielczości. Co takiego robi ten kabel z sygnałem wideo? Absolutnie nic. I to właśnie świadczy o jego doskonałości. Dzięki czystym materiałom, precyzyjnemu wykonaniu i nowoczesnej technologii kabel ten przesyła cyfrowe sygnały wideo między urządzeniami HDMI™ i DVI-D. Z tym kablem będziesz mieć pewność, że otrzymujesz niczym nie zafałszowany obraz w jego pełnej krasie.
- przesyła cyfrowe sygnały wideo w obu kierunkach
- przewód z czystej miedzi z podwójnym ekranowaniem zapewnia przepływ czystego sygnału
- High Speed HDMI™ dla 3D i Ultra HD aż do 4K @ 50/60 Hz (2160p)
- styki pokryte 24-karatowym złotem zapewniają minimalne zakłócenia przesyłu
- Podwójne ekranowanie z folii aluminiowej i oplotu miedzianego gwarantuje obraz pozbawiony zakłóceń.
- Możliwość długotrwałego użytkowania dzięki elastycznemu i wytrzymałemu płaszczowi z PVC, który można optymalnie wyginać, co upraszcza układanie kabla
- Nawet po wielu latach krystalicznie czysta jakość obrazu i dźwięku oraz wolne od rdzy połączenia dzięki złączom pokrytym 24-karatowym złotem
Specyfikacje techniczne
Ogólny
| Temperatura pracy do | 80 °C |
| Znakowania | WEEE, CE, ULTRAHD 4K@50/60 Hz, HDMI™ High Speed |
| Gwarancja | 10 lat |
| Zużycie Jednostka | 1 szt. w kartonie |
| Temperatura pracy od | -10 °C |
| Typ opakowania | Retail Box |
Połączenia
| Połączenie, szerokość | 20.4 mm |
| Połączenie, ekranowanie | tak |
| Połączenie typu | Wtyk HDMI™ (typ A) |
| Połączenie 2, wysokość | 16.8 mm |
| Połączenie, wysokość | 11.4 mm |
| Połączenie, materiał styków | złoto (24 kt) |
| Połączenie 2, długość | 51.1 mm |
| Połączenie, długość | 42.1 mm |
| Połączenie, materiał obudowy | PVC |
| Połączenie 2, szerokość | 40.1 mm |
| Połączenie 2, Typ | Wtyk DVI-D Dual Link (24+1-pinowy) |
Kabel
| Rdzeń ferrytowy | nie |
| Typ 2, osłaniając | oplot (miedź) 112x |
| Średnica płaszcza kabla | 7.3 mm |
| Typ kabla | Kabel okrągły |
| Ilość ekranowanie | 2 x |
| Wewnętrzna Materiał przewodzący | OFC (miedź beztlenowa 99,9%) |
| Przewód wewnętrzny numer | 1 sztuk |
| AWG | 28 |
| Przewód wewnętrzny, średnica żyły | 0.343 mm |
| Ochrona kink | obustronnie |
| Długość kabla | 7.5 m |
Transmisja sygnału
| max. szybkość transmisji | 4.95 Gbit/s |
| Impedancja | 100 Ω |
| max. przepustowość | 195 MHz |
Do pobrania
Deklaracja zgodności pdf
34,99 € Sugerowana cena detaliczna
JEDNOSTKA OPAKOWANIA:
1 / 10 / 20