Produkt podobny do zdjęcia na opakowaniu. Zastrzega się możliwość zmian i pomyłek.
Casual
Kabel optyczny zestaw
optyczny kabel cyfrowy do danych audio, z 3,5 mm adapterem w zestawie
Optyczny cyfrowy kabel audio z szybkim przepływem strumienia świetlnego i dużą prędkością transmisji danych. Trójwarstwowy wtyk idealnie pasuje do gniazda, nie wypada z niego i jest niezawodny. Kabel zapewnia czysty dźwięk przestrzenny i niczym nie zafałszowaną przyjemność ze słuchania. Dzięki dołączonemu 3,5 mm adapterowi kabel szczególnie nadaje się do użytkowania z wieloma urządzeniami przenośnymi, notebookami i konsolami do gier.
- kabel światłowodowy z bardzo szybkim przepływem strumienia świetlnego
- dokładnie dopasowany wtyk PVC/ABS
- w zestawie 3,5 mm adapter
- Ponieważ sygnały światłowodowe nie mogą być zakłócane przez pola elektromagnetyczne, nie jest konieczne stosowanie ekranowania.
- Możliwość długotrwałego użytkowania dzięki elastycznemu i wytrzymałemu płaszczowi z PVC, który można optymalnie wyginać, co upraszcza układanie kabla
- Nawet po wielu latach krystalicznie czysta jakość obrazu i dźwięku oraz wolne od rdzy połączenia dzięki złączom pokrytym 24-karatowym złotem
Specyfikacje techniczne
Ogólny
| Temperatura pracy do | 80 °C |
| Znakowania | WEEE, CE |
| Gwarancja | 10 lat |
| Zużycie Jednostka | 1 szt. w kartonie |
| Temperatura pracy od | -10 °C |
| Typ opakowania | Retail Box |
Połączenia
| Połączenie, szerokość | 14 mm |
| Połączenie typu | Wtyk Toslink (UPC) |
| Połączenie 2, wysokość | 14 mm |
| Połączenie, wysokość | 14 mm |
| Połączenie, materiał styków | złoto (24 kt) |
| Połączenie 2, długość | 39.8 mm |
| Połączenie, długość | 39.8 mm |
| Połączenie 3, typ | Wtyk Miniplug Toslink 3,5 mm |
| Połączenie, materiał obudowy | PVC |
| Połączenie 2, szerokość | 14 mm |
| Połączenie 2, Typ | Wtyk Toslink (UPC) |
Kabel
| Średnica płaszcza kabla | 6 mm |
| Typ kabla | Kabel okrągły |
| Ilość ekranowanie | 2 x |
| Wewnętrzna Materiał przewodzący | POF (polimerowe włókna optyczne) |
| Przewód wewnętrzny numer | 1 sztuk |
| Przewód wewnętrzny, średnica żyły | 1 mm |
| Ochrona kink | obustronnie |
| Długość kabla | 3 m |
19,99 € Sugerowana cena detaliczna
JEDNOSTKA OPAKOWANIA:
1 / 12 / 24