Produkt podobny do zdjęcia na opakowaniu. Zastrzega się możliwość zmian i pomyłek.
Kabel LWL, Multimode (OM4) Violett
Wtyk LC (UPC) > Wtyk SC (UPC)
Kabel przyłączeniowy i kabel krosowy (niezawierający halogenów), wyposażony na obu końcach we wtyki światłowodowe.
- kabel światłowodowy do zastosowań biurowych, przemysłowych i w centach obliczeniowych
- płaszcz kabla nie zawiera halogenów i jest trudno zapalny
- każdy kabel jest wyposażony w protokół testowy
Specyfikacje techniczne
Ogólny
| Temperatura pracy do | 60 °C |
| Zużycie Jednostka | 1 szt. w torebce plastikowej |
| Temperatura pracy od | -20 °C |
| Typ opakowania | Bulk |
| Kolor | Fioletowy |
Połączenia
| Połączenie typu | Wtyk LC (UPC) |
| Połączenie 2, Typ | Wtyk SC (UPC) |
Kabel
| Średnica płaszcza kabla | 2.8 mm |
| Typ kabla | Kabel dupleksowy |
| Specyfikacja | Multimode (OM4) Violett |
| LSZH | tak |
| Średnica płaszcza Światłowód | 125 µ |
| Typ włókna kabla | Kabel światłowodowy z tworzywa sztucznego |
| Długość fali | 850 nm |
| Przesunięcie promienia zgięcia | 56 mm |
| Wytrzymałość na ściskanie | 1000 |
| Średnica rdzenia Światłowód | 50 µ |
| Ochrona kink | tak |
| Długość kabla | 1 m |
Do pobrania
Karta katalogowa produktu pdf
14,99 € Sugerowana cena detaliczna
JEDNOSTKA OPAKOWANIA:
1 / 50 / 200