Produkt podobny do zdjęcia na opakowaniu. Zastrzega się możliwość zmian i pomyłek.
Casual
Kabel łączący DVI-D
kabel wideo do sygnałów HD w rozdzielczości do WQXGA / Full HD
Poznaj pełnię możliwości swoich gier komputerowych i aplikacji multimedialnych z cyfrowym i krystalicznie czystym obrazem w wysokiej rozdzielczości. Dzięki wielowarstwowemu ekranowaniu, czystym materiałom i precyzyjnemu wykonaniu kabel ten przesyła obraz bez utraty jakości z komputera lub konsoli do gier na monitory i telewizory HD (Full HD 1080p). Będziesz mieć pewność, że nic nie zniekształci Twoich doznań.
- cyfrowy kabel wideo/do monitora z wtykiem DVI-D (Dual Link)
- przewód z czystej miedzi z podwójnym ekranowaniem zapewnia przepływ czystego sygnału
- obsługuje maksymalną rozdzielczość do 4K @ 50/60 Hz
- styki pokryte 24-karatowym złotem zapewniają minimalne zakłócenia przesyłu
- Podwójne ekranowanie z folii aluminiowej i oplotu miedzianego gwarantuje obraz pozbawiony zakłóceń.
- Możliwość długotrwałego użytkowania dzięki elastycznemu i wytrzymałemu płaszczowi z PVC, który można optymalnie wyginać, co upraszcza układanie kabla
- Nawet po wielu latach krystalicznie czysta jakość obrazu i dźwięku oraz wolne od rdzy połączenia dzięki złączom pokrytym 24-karatowym złotem
Specyfikacje techniczne
Ogólny
| Temperatura pracy do | 80 °C |
| Znakowania | WEEE, CE, ULTRAHD 4K@50/60 Hz |
| Gwarancja | 10 lat |
| Zużycie Jednostka | 1 szt. w kartonie |
| Temperatura pracy od | -10 °C |
| Typ opakowania | Retail Box |
Połączenia
| Połączenie, szerokość | 40.1 mm |
| Połączenie, ekranowanie | tak |
| Połączenie typu | Wtyk DVI-D Dual Link (24+1-pinowy) |
| Połączenie 2, wysokość | 16.8 mm |
| Połączenie, wysokość | 16.8 mm |
| Połączenie, materiał styków | złoto (24 kt) |
| Połączenie 2, długość | 51.1 mm |
| Połączenie, długość | 51.1 mm |
| Połączenie, materiał obudowy | PVC |
| Połączenie 2, szerokość | 40.1 mm |
| Połączenie 2, Typ | Wtyk DVI-D Dual Link (24+1-pinowy) |
Kabel
| Rdzeń ferrytowy | nie |
| Typ 2, osłaniając | oplot (miedź) 160x |
| Średnica płaszcza kabla | 6.5 mm |
| Typ kabla | Kabel okrągły |
| Ilość ekranowanie | 2 x |
| Wewnętrzna Materiał przewodzący | OFC (miedź beztlenowa 99,9%) |
| Przewód wewnętrzny numer | 1 sztuk |
| AWG | 30 |
| LSZH | nie |
| Przewód wewnętrzny, średnica żyły | 0.25 mm |
| Ochrona kink | obustronnie |
| Długość kabla | 3 m |
Transmisja sygnału
| Amplifikację sygnału | nie |
| max. szybkość transmisji | 7.92 Gbit/s |
| Impedancja | 100 Ω |
24,99 € Sugerowana cena detaliczna
JEDNOSTKA OPAKOWANIA:
1 / 12 / 24