Produkt podobny do zdjęcia na opakowaniu. Zastrzega się możliwość zmian i pomyłek.
Kabel łączący audio AUX; 3,5 mm stereo; CU
Wtyk jack 3,5 mm (3-pinowy, stereo) > Wtyk jack 3,5 mm (3-pinowy, stereo)
- do podłączania urządzeń z gniazdem słuchawkowym do urządzeń stereo, wzmacniaczy albo głośników z wejściem AUX/jack 3,5 mm
- przewód wewnętrzny z czystej miedzi
Specyfikacje techniczne
Ogólny
| Znakowania | CE, WEEE |
| Zużycie Jednostka | 1 szt. w torebce plastikowej |
| Typ opakowania | Bulk |
| średnica | 4 mm |
| Kolor | Czarny |
Połączenia
| Połączenie typu | Wtyk jack 3,5 mm (3-pinowy, stereo) |
| Połączenie, materiał styków | nikiel |
| Połączenie 2, Typ | Wtyk jack 3,5 mm (3-pinowy, stereo) |
Kabel
| Typ kabla | Kabel okrągły |
| Wewnętrzna Materiał przewodzący | CU (miedź) |
| Długość kabla | 1.5 m |
2,99 € Sugerowana cena detaliczna
JEDNOSTKA OPAKOWANIA:
1 / 10 / 180 / 360