Produkt podobny do zdjęcia na opakowaniu. Zastrzega się możliwość zmian i pomyłek.
Series 1.4
Kabel High Speed HDMI™ z obsługą Ethernet, pozłacany
Wtyk HDMI™ (typ A) > Wtyk mini HDMI™ (typ C)
- odtwarzanie sygnału 3D w rozdzielczości do maksymalnie 1080p
- Rozdzielczość Full HD (1080p) 1920x1080 120Hz, rozdzielczość 4K 30Hz, 24Hz 3D odtwarzanie 1920x1080p
- obsługiwane przestrzenie barw – DSC oraz sYCC601
- Maksymalna szybkość transmisji danych. 8.16 Gbit / s (340 MHz x 8 bitów x 3)
- 4 razy wyższa rozdzielczość niż 1080p (maksymalnie 4096x2160 przy 30 Hz)
- obsługiwana przestrzeń barw YCC-601, Adobe RGB, Adobe YCC-601
- Prędkość transmisji danych max. 8,16 Gbit/s (340 MHz × 8 bit × 3)
Specyfikacje techniczne
Ogólny
| Znakowania | CE, WEEE |
| Zużycie Jednostka | 1 szt. w torebce plastikowej |
| Typ opakowania | Bulk |
| średnica | 6 mm |
| max. uchwała | 4K Ultra HD 2160p (30 Hz) |
| Kolor | Czarny |
Połączenia
| Połączenie typu | Wtyk HDMI™ (typ A) |
| Połączenie, materiał styków | pozłacany |
| Połączenie 2, Typ | Wtyk mini HDMI™ (typ C) |
Kabel
| Typ kabla | Kabel okrągły |
| AWG | 30 |
| Długość kabla | 5 m |
Transmisja sygnału
| inne standardy obsługiwane | 3D, HDMI™ Ethernet Channel (HEC) |
| obsługiwane przestrzenie koloru | Deep Color (36 Bit), x.v.Colour (xvYCC) |
| Obsługiwane standardy dźwięku | Audio Return Channel (ARC) |
14,99 € Sugerowana cena detaliczna
JEDNOSTKA OPAKOWANIA:
1 / 5 / 20 / 40