Produkt podobny do zdjęcia na opakowaniu. Zastrzega się możliwość zmian i pomyłek.
Series 2.1 8K
Kabel HDMI™ o bardzo dużej szybkości transmisji z obsługą Ethernet
Kabel o dużej szybkości transmisji danych do rozdzielczości 8K@60 Hz
- Ultra HD do 8K@60Hz (4320p) i 4K@120Hz (2160p) odpowiednie i 3D 50/60Hz
- niezakłócone ruchy (szarpnięcia) i przejścia, dynamiczne częstotliwości odświeżania (VRR)
- nowy standard HDMI zapewniający nienaganne wrażenia z oglądania filmów i grania w gry, dla miłośników filmów i graczy
- HDCP 2.2
- obsługuje Przestrzeń kolorów RGB z 14-bitowego skanowania YCbCr 4: 2: 0 1,2 DSC kompresji wideo
- Prędkość transmisji danych max. 48 Gbit/s
- zwłaszcza dla konsol do gier z obrazem o wysokiej rozdzielczości (4k/120Hz, 8k/60Hz), takich jak Sony Playstation 5 (PS 5) lub Microsoft Xbox X
Specyfikacje techniczne
Ogólny
| Temperatura pracy do | 80 °C |
| Znakowania | WEEE, CE |
| Gwarancja | 2 lat |
| Zużycie Jednostka | 1 szt./torebka foliowa |
| Materiał | PVC |
| Temperatura pracy od | -10 °C |
| Typ opakowania | Bulk |
| 2.1 | |
| max. uchwała | 4K Ultra HD 2160p (120 Hz), 8K Ultra HD 4320p (60 Hz) |
| Kolor | Czarny |
Połączenia
| Połączenie, szerokość | 20.4 mm |
| Połączenie, ekranowanie | tak |
| Połączenie typu | Wtyk HDMI™ (typ A) |
| Połączenie 2, wysokość | 11.4 mm |
| Połączenie, wysokość | 11.4 mm |
| Połączenie 2, długość | 42.1 mm |
| Połączenie, długość | 42.1 mm |
| Połączenie, materiał obudowy | PVC |
| Połączenie 2, szerokość | 20.4 mm |
| Połączenie 2, Typ | Wtyk HDMI™ (typ A) |
Kabel
| Rdzeń ferrytowy | nie |
| Typ 2, osłaniając | Malla (aluminio) 144x |
| Średnica płaszcza kabla | 6.3 mm |
| Ilość ekranowanie | 2 x |
| Wewnętrzna Materiał przewodzący | CU (miedź) |
| Przewód wewnętrzny numer | 1 sztuk |
| AWG | 30 |
| Przewód wewnętrzny przekrój | 0.254 mm² |
| Ochrona kink | tak |
| Długość kabla | 2 m |
Transmisja sygnału
| max. szybkość transmisji | 48 Gbit/s |
| inne standardy obsługiwane | HDR (High Dynamic Range), HDMI™ Ethernet Channel (HEC), 4K 3D, 21:9 Cinemascope, HDCP 2.2, Enhanced Audio Return Channel (eARC), Consumer Electronics Control (CEC) |
14,99 € Sugerowana cena detaliczna
JEDNOSTKA OPAKOWANIA:
1 / 10 / 50 / 100