Produkt podobny do zdjęcia na opakowaniu. Zastrzega się możliwość zmian i pomyłek.
Kabel głośnikowy przezroczysty CU
zwój 10 m, przekrój 2 x 0,75 mm²
- Kable głośnikowe HiFi audio do głośników i systemów surround oraz innych systemów dźwiękowych (np. w amplitunerze, wzmacniaczu zintegrowanym, w samochodzie, we wzmacniaczu mocy lub w kinie domowym).
- Kable głośnikowe Goobay zapewniają prawdziwą wierność brzmienia. Nasze kable głośnikowe w połączeniu z Twoim systemem HiFi oferują Ci niespotykane doznania muzyczne w najwyższej jakości.
- Oznaczenie biegunowości gwarantuje łatwe podłączenie podczas układania kabla i pozwala uniknąć nieprawidłowej biegunowości.
- Wytrzymały i trwały dzięki elastycznej powłoce kabla.
Specyfikacje techniczne
Ogólny
| Znakowania | CE |
| Zużycie Jednostka | 1 x pierścień |
| Typ opakowania | Cable Reel |
| średnica | 5 mm |
| Kolor | Przezroczysty |
Kabel
| Struktura kabla | kabel: 2x42 / 0,12 mm |
| Przewód wewnętrzny przekrój | 0.75 mm² |
| Długość kabla | 10 m |
11,99 € Sugerowana cena detaliczna
JEDNOSTKA OPAKOWANIA:
1 / 40 / 80