Produkt podobny do zdjęcia na opakowaniu. Zastrzega się możliwość zmian i pomyłek.
Casual
Kabel DisplayPort 1.4
PremiumCable | DisplayPort <> DisplayPort | 2,00m | UHD 8K @ 60 Hz
Kabel Displayport 1.4 jest specjalnie zaprojektowany pod kątem trwałości i stabilności dzięki własnej konstrukcji. Trzyczęściowa konstrukcja złącza wykonana z elementów z PVC i ABS bardzo dobrze amortyzuje szarpnięcia kabla, co chroni przed jego przerwaniem. Płaszcz z PCV chroni wewnętrzne żyły przez długi czas, zarówno gdy są ułożone w kanale ściennym, jak i w torbie na notebooka podczas podróży. Doskonałą jakość transmisji zapewniają pozłacane styki, które pozostają trwale wolne od rdzy.
Podwójne ekranowanie z folii aluminiowej i oplotu miedzianego skutecznie przechwytuje sygnały zakłócające.
Dzięki pełnej rozdzielczości 8K UHD @ 60Hz, sygnały audio i wideo są wyświetlane w najlepszej jakości i przenoszą wrażenia z kina domowego i gier na wyższy poziom. Podłączanie do obecnych i przyszłych urządzeń 8K, takich jak telewizory, monitory PC lub konsole do gier.
Funkcje takie jak HDR10 i DSC sprawiają, że wrażenia z rozrywki są jeszcze bardziej realistyczne, a zgodność z technologiami G-Sync i FreeSync™ zapewnia zdecydowaną przewagę szybkości w grach.
- Nasza obietnica jakości: 10 lat gwarancji
- Obsługuje rozdzielczości 8K 7680 x 4320 @ 60 Hz i Ultra HD 3840 x 2160p @ 120 Hz
- Zgodność z technologiami G-Sync i FreeSync™ zapewnia przewagę szybkości w grach oraz płynną transmisję sygnałów audio i wideo z prędkością do 32,4 Gbit/s
- Lepsze wrażenia z rozrywki dzięki HDR10 i DSC
- Trwałość i doskonała jakość sygnału dzięki wewnętrznym przewodnikom wykonanym w 99,9 % z miedzi beztlenowej, która zapobiega utlenianiu
- Możliwość długotrwałego użytkowania dzięki elastycznemu i wytrzymałemu płaszczowi z PVC, który można optymalnie wyginać, co upraszcza układanie kabla
- Nawet po wielu latach krystalicznie czysta jakość obrazu i dźwięku oraz wolne od rdzy połączenia dzięki złączom pokrytym 24-karatowym złotem
Specyfikacje techniczne
Ogólny
| Temperatura pracy do | 80 °C |
| Znakowania | WEEE, CE |
| Gwarancja | 10 lat |
| Zużycie Jednostka | 1 szt. w kartonie |
| Temperatura pracy od | -10 °C |
| Typ opakowania | Retail Box |
Połączenia
| Połączenie, szerokość | 20.5 mm |
| Połączenie, ekranowanie | tak |
| Połączenie 2, wysokość | 10 mm |
| Połączenie, wysokość | 10 mm |
| Połączenie, materiał styków | złoto (24 kt) |
| Połączenie 2, długość | 59.3 mm |
| Połączenie, długość | 59.3 mm |
| Połączenie, materiał obudowy | PVC |
| Połączenie 2, szerokość | 20.5 mm |
Kabel
| Rdzeń ferrytowy | nie |
| Średnica płaszcza kabla | 7.3 mm |
| Ilość ekranowanie | 2 x |
| Przewód wewnętrzny numer | 1 sztuk |
| AWG | 28 |
| LSZH | nie |
| Przewód wewnętrzny, średnica żyły | 0.32 mm |
| Przewód wewnętrzny przekrój | 0.32 mm² |
| Ochrona kink | obustronnie |
| Długość kabla | 2 m |
Transmisja sygnału
| Amplifikację sygnału | nie |
| max. szybkość transmisji | 25 Gbit/s |
| Impedancja | 100 Ω |
24,99 € Sugerowana cena detaliczna
JEDNOSTKA OPAKOWANIA:
1 / 15 / 30