Produkt podobny do zdjęcia na opakowaniu. Zastrzega się możliwość zmian i pomyłek.
Casual
Kabel Displayport 1.2
Premium Cable | DisplayPort <> DisplayPort | 3,00m | 4K @ 60 Hz
Kabel Displayport 1.2 jest specjalnie zaprojektowany pod kątem trwałości i stabilności dzięki własnej konstrukcji. Trzyczęściowa konstrukcja złącza wykonana z elementów z PVC i ABS bardzo dobrze amortyzuje szarpnięcia kabla, co chroni przed jego przerwaniem. Płaszcz z PCV chroni wewnętrzne żyły przez długi czas, zarówno gdy są ułożone w kanale ściennym, jak i w torbie na notebooka podczas podróży. Doskonałą jakość transmisji zapewniają pozłacane styki, które pozostają trwale wolne od rdzy.
Podwójne ekranowanie z folii aluminiowej i oplotu miedzianego skutecznie przechwytuje sygnały zakłócające.
Dzięki pełnej rozdzielczości 4K @60Hz, sygnały audio i wideo z notebooka lub komputera są wyświetlane w najlepszej jakości, przenosząc wrażenia z kina domowego i gier na wyższy poziom. HDCP 2.2 sprawia, że rozrywka staje się jeszcze bardziej realna. Zgodność z technologiami G-Sync i FreeSync™ zapewnia zdecydowaną przewagę szybkości w grach.
- Nasza obietnica jakości: 10 lat gwarancji
- Obsługuje rozdzielczości 4K 3840 x 2160 @ 60 Hz i WQHD 2560 x 1440p @ 165 Hz
- Zgodność z technologiami G-Sync i FreeSync™ zapewnia przewagę szybkości w grach oraz płynną transmisję sygnałów audio i wideo z prędkością do 21,6 Gbit/s
- Lepsze wrażenia z rozrywki dzięki HDCP 2.2
- Trwałość i doskonała jakość sygnału dzięki wewnętrznym przewodnikom wykonanym w 99,9 % z miedzi beztlenowej, która zapobiega utlenianiu
- Możliwość długotrwałego użytkowania dzięki elastycznemu i wytrzymałemu płaszczowi z PVC, który można optymalnie wyginać, co upraszcza układanie kabla
- Nawet po wielu latach krystalicznie czysta jakość obrazu i dźwięku oraz wolne od rdzy połączenia dzięki złączom pokrytym 24-karatowym złotem
Specyfikacje techniczne
Ogólny
| Temperatura pracy do | 80 °C |
| Znakowania | WEEE, CE |
| Gwarancja | 10 lat |
| Zużycie Jednostka | 1 szt. w kartonie |
| Temperatura pracy od | -10 °C |
| Typ opakowania | Retail Box |
Połączenia
| Połączenie, szerokość | 20.5 mm |
| Połączenie, ekranowanie | tak |
| Połączenie typu | Wtyk DisplayPort |
| Połączenie 2, wysokość | 10 mm |
| Połączenie, wysokość | 10 mm |
| Połączenie, materiał styków | złoto (24 kt) |
| Połączenie 2, długość | 59.3 mm |
| Połączenie, długość | 59.3 mm |
| Połączenie, materiał obudowy | PVC |
| Połączenie 2, szerokość | 20.5 mm |
| Połączenie 2, Typ | Wtyk DisplayPort |
Kabel
| Typ kabla | Kabel okrągły |
| Ilość ekranowanie | 2 x |
| Wewnętrzna Materiał przewodzący | OFC (miedź beztlenowa 99,9%) |
| Długość kabla | 3 m |
29,99 € Sugerowana cena detaliczna
JEDNOSTKA OPAKOWANIA:
1 / 12 / 24