Produkt podobny do zdjęcia na opakowaniu. Zastrzega się możliwość zmian i pomyłek.
Casual
Kabel audio stereo
kabel koncentryczny Cinch (RCA) dla głębokich dźwięków stereo
Jeśli zależy Ci na świetnym brzmieniu, potrzebujesz odpowiedniego kabla audio. Oddziaływania elektromagnetyczne mogą szybko zakłócać delikatne sygnały audio, dlatego w oferowanym kablu zastosowano wielowarstwowe ekranowanie, które chroni delikatne sygnały przesyłane do wzmacniacza przed zniekształceniem. Czyste materiały i precyzyjne wykonanie również się do tego przyczyniają.
- konstrukcja dual mono dająca doskonałą separację kanałów
- 50 Ω zdefiniowanej impedancji falowej
- przewód z czystej miedzi z podwójnym ekranowaniem zapewnia przepływ czystego sygnału
- styki pokryte 24-karatowym złotem zapewniają minimalne zakłócenia przesyłu
- Podwójne ekranowanie z folii aluminiowej i oplotu miedzianego gwarantuje obraz pozbawiony zakłóceń.
- Możliwość długotrwałego użytkowania dzięki elastycznemu i wytrzymałemu płaszczowi z PVC, który można optymalnie wyginać, co upraszcza układanie kabla
- Nawet po wielu latach krystalicznie czysta jakość dźwięku i wolne od rdzy połączenia dzięki wtyczkom pokrytym 24-karatowym złotem
Specyfikacje techniczne
Ogólny
| Temperatura pracy do | 80 °C |
| Znakowania | WEEE, CE |
| Gwarancja | 10 lat |
| Zużycie Jednostka | 1 szt. w kartonie |
| Temperatura pracy od | -10 °C |
| Typ opakowania | Retail Box |
Połączenia
| Połączenie, szerokość | 14 mm |
| Połączenie, ekranowanie | tak |
| Połączenie typu | 2 wtyczka Cinch (lewy/prawy kanał audio) |
| Połączenie 2, wysokość | 14 mm |
| Połączenie, wysokość | 14 mm |
| Połączenie, materiał styków | złoto (24 kt) |
| Połączenie 2, długość | 39.8 mm |
| Połączenie, długość | 39.8 mm |
| Połączenie, materiał obudowy | PVC |
| Połączenie 2, szerokość | 14 mm |
| Połączenie 2, Typ | 2 wtyczka Cinch (lewy/prawy kanał audio) |
Kabel
| Rdzeń ferrytowy | nie |
| Typ 2, osłaniając | oplot (miedź) 48x |
| Średnica płaszcza kabla | 7.5 mm |
| Typ kabla | Kabel okrągły |
| Ilość ekranowanie | 2 x |
| Wewnętrzna Materiał przewodzący | OFC (miedź beztlenowa 99,9%) |
| Przewód wewnętrzny numer | 25 sztuk |
| AWG | 23 |
| Przewód wewnętrzny, średnica żyły | 0.12 mm |
| Ochrona kink | obustronnie |
| Długość kabla | 15 m |
Transmisja sygnału
| Amplifikację sygnału | nie |
| Impedancja | 50 Ω |
| max. przepustowość | 10 MHz |
| Pojemność | 155 pF |
Do pobrania
Karta katalogowa produktu pdf
49,99 € Sugerowana cena detaliczna
JEDNOSTKA OPAKOWANIA:
1 / 8