Produkt podobny do zdjęcia na opakowaniu. Zastrzega się możliwość zmian i pomyłek.
Casual
Kabel audio
kabel koncentryczny Cinch (RCA) dla dynamicznego dźwięku
Jeśli zależy Ci na świetnym brzmieniu, potrzebujesz odpowiedniego kabla audio. Oddziaływania elektromagnetyczne mogą szybko zakłócać delikatne sygnały audio, dlatego w oferowanym kablu zastosowano wielowarstwowe ekranowanie, które chroni delikatne sygnały przesyłane do wzmacniacza przed zniekształceniem. Czyste materiały i precyzyjne wykonanie również się do tego przyczyniają.
- 75 Ω zdefiniowanej impedancji falowej
- przewód z czystej miedzi z podwójnym ekranowaniem zapewnia przepływ czystego sygnału
- styki pokryte 24-karatowym złotem zapewniają minimalne zakłócenia przesyłu
- Trwałość i doskonała jakość sygnału dzięki wewnętrznym przewodnikom wykonanym w 99,9 % z miedzi beztlenowej, która zapobiega utlenianiu
- Podwójne ekranowanie z folii aluminiowej i oplotu miedzianego gwarantuje obraz pozbawiony zakłóceń.
- Możliwość długotrwałego użytkowania dzięki elastycznemu i wytrzymałemu płaszczowi z PVC, który można optymalnie wyginać, co upraszcza układanie kabla
- Nawet po wielu latach krystalicznie czysta jakość dźwięku i wolne od rdzy połączenia dzięki wtyczkom pokrytym 24-karatowym złotem
Specyfikacje techniczne
Ogólny
| Temperatura pracy do | 80 °C |
| Znakowania | WEEE, CE |
| Gwarancja | 10 lat |
| Zużycie Jednostka | 1 szt. w kartonie |
| Temperatura pracy od | -10 °C |
| Typ opakowania | Retail Box |
Połączenia
| Połączenie, szerokość | 14 mm |
| Połączenie, ekranowanie | tak |
| Połączenie typu | Wtyk Cinch |
| Połączenie 2, wysokość | 14 mm |
| Połączenie, wysokość | 14 mm |
| Połączenie, materiał styków | złoto (24 kt) |
| Połączenie 2, długość | 39.8 mm |
| Połączenie, długość | 39.8 mm |
| Połączenie, materiał obudowy | PVC |
| Połączenie 2, szerokość | 14 mm |
| Połączenie 2, Typ | Wtyk Cinch |
Kabel
| Rdzeń ferrytowy | nie |
| Typ 2, osłaniając | oplot (miedź) 96x |
| Średnica płaszcza kabla | 6 mm |
| Typ kabla | Kabel okrągły |
| Ilość ekranowanie | 2 x |
| Wewnętrzna Materiał przewodzący | OFC (miedź beztlenowa 99,9%) |
| Przewód wewnętrzny numer | 25 sztuk |
| AWG | 23 |
| Przewód wewnętrzny, średnica żyły | 0.12 mm |
| Ochrona kink | obustronnie |
| Długość kabla | 7.5 m |
Transmisja sygnału
| Impedancja | 75 Ω |
| max. przepustowość | 10 MHz |
| Pojemność | 155 pF |
Do pobrania
Karta katalogowa produktu pdf
24,99 € Sugerowana cena detaliczna
JEDNOSTKA OPAKOWANIA:
1 / 10 / 20