Produkt podobny do zdjęcia na opakowaniu. Zastrzega się możliwość zmian i pomyłek.
Kabel antenowy (klasa A+, >95 dB), 3x ekranowany
Wtyk do kabla koncentrycznego > Gniazdo do kabla koncentrycznego (całkowicie ekranowany)
- potrójne ekranowanie o dużej gęstości umożliwiające przesyłanie sygnału bez zakłóceń
- całkowicie ekranowany, obustronnie zalany wtyk zabezpieczający przed kurzem, brudem i obciążeniami mechanicznymi
- niklowane, dokładnie dopasowane styki
Specyfikacje techniczne
Ogólny
| Znakowania | WEEE, CE |
| Typ opakowania | Bulk |
| Kolor | Biały |
Połączenia
| Połączenie, ekranowanie | tak |
| Połączenie typu | Wtyk do kabla koncentrycznego |
| Połączenie 2, Typ | Gniazdo do kabla koncentrycznego |
Kabel
| Typ 2, osłaniając | Oplot (aluminium) 128x |
| Średnica płaszcza kabla | 5.4 mm |
| Typ kabla | Kable koncentryczne |
| Ilość ekranowanie | 3 x |
| Klasa ekranowanie | Class A+ |
| Materiał osłony kabla | PVC |
| Wewnętrzna Materiał przewodzący | CCS |
| Typ 1, osłaniając | folia łączona (aluminium) |
| Srednica dielektryka | 2.9 |
| Przewód wewnętrzny, średnica żyły | 0.5 mm |
| Skuteczność ekranowania | 95 dB |
| Długość kabla | 10 m |
Transmisja sygnału
| Impedancja | 75 Ω |
Do pobrania
Karta katalogowa produktu pdf
12,49 € Sugerowana cena detaliczna
JEDNOSTKA OPAKOWANIA:
1 / 5 / 20 / 40