Produkt podobny do zdjęcia na opakowaniu. Zastrzega się możliwość zmian i pomyłek.
Casual
Flexadapter HDMI™
kompaktowy adapter do wąskich szczelin między telewizorem a ścianą i do ciasnych narożników
Niewiele miejsca między telewizorem a ścianą? To częsty przypadek, ale wiemy, jak temu zaradzić. Adapter kątowy HDMI™ mieści się w wąskich narożnikach, a podłączony nie wypada tak łatwo. Zgniecione połączenia wtykowe i przerwane kable nie będą już problemem. Podłącz ten mały, solidnie wykonany produkt i ciesz się cyfrowymi filmami 3D i HD oraz wielokanałowym dźwiękiem w krystalicznie czystej i zachwycająco doskonałej odsłonie w wysokiej rozdzielczości przez bardzo długi czas.
- elastyczny, obrotowy i giętki, dzięki czemu zajmuje niewiele miejsca
- przewód z czystej miedzi z podwójnym ekranowaniem zapewnia przepływ czystego sygnału
- High Speed HDMI™ dla 3D i Ultra HD aż do 4K @ 50/60 Hz (2160p)
- dzięki wbudowanemu przewodowi z obsługą sieci Ethernet nie trzeba podłączać dodatkowych kabli sieciowych ani audio
- styki pokryte 24-karatowym złotem zapewniają minimalne zakłócenia przesyłu
- Możliwość długotrwałego użytkowania dzięki elastycznemu i wytrzymałemu płaszczowi z PVC, który można optymalnie wyginać, co upraszcza układanie kabla
- Nawet po wielu latach krystalicznie czysta jakość obrazu i dźwięku oraz wolne od rdzy połączenia dzięki złączom pokrytym 24-karatowym złotem
Specyfikacje techniczne
Ogólny
| Temperatura pracy do | 80 °C |
| Znakowania | WEEE, CE, HDMI™ High Speed with Ethernet |
| Gwarancja | 10 lat |
| Zużycie Jednostka | 1 szt. w kartonie |
| Temperatura pracy od | -10 °C |
| Typ opakowania | Retail Box |
Połączenia
| Połączenie, szerokość | 17.5 mm |
| Połączenie, ekranowanie | tak |
| Połączenie typu | Gniazdo HDMI™ (typ A) |
| Połączenie 2, wysokość | 8.5 mm |
| Połączenie, wysokość | 8.5 mm |
| Połączenie, materiał styków | złoto (24 kt) |
| Połączenie 2, długość | 24.4 mm |
| Połączenie, długość | 24.4 mm |
| Połączenie, materiał obudowy | PVC |
| Połączenie 2, szerokość | 17.5 mm |
| Połączenie 2, Typ | Wtyk HDMI™ (typ A) |
Kabel
| Typ 2, osłaniając | oplot (miedź) 128x |
| Średnica płaszcza kabla | 4 mm |
| Typ kabla | Kabel okrągły |
| Ilość ekranowanie | 2 x |
| Wewnętrzna Materiał przewodzący | OFC (miedź beztlenowa 99,9%) |
| Przewód wewnętrzny numer | 1 sztuk |
| AWG | 25 |
| Przewód wewnętrzny, średnica żyły | 0.12 mm |
| Ochrona kink | obustronnie |
| Długość kabla | 0.1 m |
Transmisja sygnału
| max. szybkość transmisji | 10.2 Gbit/s |
| Impedancja | 100 Ω |
| max. przepustowość | 340 MHz |
9,99 € Sugerowana cena detaliczna
JEDNOSTKA OPAKOWANIA:
1 / 20 / 60