Produkt podobny do zdjęcia na opakowaniu. Zastrzega się możliwość zmian i pomyłek.
Professional Electronics
CR2016 (6016)
bateria guzikowa litowa, 3 V
Zaawansowane technologicznie baterie guzikowe przeznaczone do niezawodnego zasilania małych urządzeń elektronicznych, takich jak zabawki, gry elektroniczne i komputery, sprzęt fitness, urządzenia zabezpieczające i systemy alarmowe, kalkulatory elektroniczne, klucze samochodowe, piloty i aplikacje medyczne.
Specyfikacje techniczne
Ogólny
| Oznaczenie modelu | 6016 |
| Wysokość | 1.6 mm |
| Zużycie Jednostka | 5 szt. w blistrze |
| Typ opakowania | Retail Blister |
| średnica | 20 mm |
| Waga | 1.8 g |
Bateria
| Napięcie | 3 V |
| Zdolność bagażu | 5 lat |
| Technologia | Bateria litowa |
| ładowalna | nie |
| Nazwa IEC | CR2016 |
| Maksymalna ilość | 90 mAh |
| ANSI / NEDA-Name | 5000LC |
Do pobrania
MDS / MSDS pdf
14,99 € Sugerowana cena detaliczna
JEDNOSTKA OPAKOWANIA:
1 / 10