Produkt podobny do zdjęcia na opakowaniu. Zastrzega się możliwość zmian i pomyłek.
CAT 7 Outdoor Netzwerkkabel, S/FTP (PiMF), Czarny
(OFC) CU, AWG 23/1 (solid), PE odporny na UV
Deze kabels zijn ideaal voor gebruik en installatie buitenshuis, bijvoorbeeld in de tuin, op de camping, aan gevels van gebouwen, voor het aansluiten van bewakingscamera's en voor soortgelijke toepassingen. De kabelmantel is bestand tegen weersinvloeden en UV-straling
- niezmontowany kabel do transmisji danych/routowania/instalacji do przetwarzania i instalacji z technologią połączeń LSA w domu/ na zewnątrz
- przewodnik wewnętrzny wykonany z miedzi beztlenowej (OFC)
- podwójnie ekranowana skrętka LAN kabel
- ekranowanie par żył: PIMF (pary w folii metalowej) + kompletne ekranowanie: oplot
- Materiał zewnętrzny odporny na promieniowanie UV do montażu na zewnątrz
- Możliwość zastosowania technologii Power over Ethernet (PoE/PoE+)
- Odpowiednia sieć 10Gigibit (10/100/1000/10000 Mbit)
Specyfikacje techniczne
Ogólny
| Temperatura pracy do | 75 °C |
| Znakowania | CE, FCA_CPR |
| Temperatura pracy od | -20 °C |
| Typ opakowania | Cable Reel |
| Kolor | Czarny |
Kabel
| Typ 2, osłaniając | kompletne ekranowanie: oplot (CU) |
| Średnica płaszcza kabla | 7.7 mm |
| Typ kabla | Kabel okrągły |
| Ilość ekranowanie | 2 x |
| Klasa ekranowanie | S/FTP (PiMF) |
| Materiał osłony kabla | PE |
| Wewnętrzna Materiał przewodzący | OFC (miedź beztlenowa 99,9%) |
| Typ 1, osłaniając | folia (aluminium) PiMF |
| AWG | 23/1 (solid) |
| Specyfikacja | CAT 7 |
| Długość kabla | 50 m |
Transmisja sygnału
| max. szybkość transmisji | 10 Gbit/s |
| Impedancja | 100 Ω |
| max. przepustowość | 600 MHz |
79,99 € Sugerowana cena detaliczna
JEDNOSTKA OPAKOWANIA:
1 / 4