Produkt podobny do zdjęcia na opakowaniu. Zastrzega się możliwość zmian i pomyłek.
CAT 6Smukły kabel połączeniowy,U/UTP, Czarny
materiał: miedź
Kabel sieciowy SLIM jest przeznaczony do środowisk o dużej gęstości upakowania sprzętu elektronicznego (np. szafy serwerowe, centra danych lub centra danych), gdzie przestrzeń jest na wagę złota. Oferuje on wydajne i wysokiej jakości rozwiązania sieciowe zapewniające lepszy przepływ powietrza i wydajność chłodzenia.
- nieekranowany kabel LAN/kabel sieciowy do podłączenia urządzeń sieciowych z 2 wtykami RJ45
- niewielki promień zgięcia, wyjątkowo elastyczny, nadaje się idealnie do układania za listwami przypodłogowymi w celu zaoszczędzenia miejsca
- niewielka średnica kabla wynosząca zaledwie 3,6 mm
- odpowiedni dla Power over Ethernet (PoE)
- krótki wtyk z zabezpieczeniem zatrzasku, z pozłacanymi stykami
- informacja o długości na spiczastej tulejce chroniącej przed zgięciem Slimline
- kolejność par zgodnie z normą EIA/TIA 568B
Specyfikacje techniczne
Ogólny
| Znakowania | WEEE, CE |
| Zużycie Jednostka | 1 szt. w torebce plastikowej |
| Typ opakowania | Bulk |
| Kolor | Czarny |
Połączenia
| Połączenie, ekranowanie | nie |
| Połączenie typu | Wtyk RJ45 (8P8C) |
| Styki | EIA/TIA-568B |
| Zabezpieczenie zatrzask | obustronnie |
| Połączenie 2, Typ | Wtyk RJ45 (8P8C) |
Kabel
| Średnica płaszcza kabla | 3.6 mm |
| Typ kabla | Kabel okrągły |
| Klasa ekranowanie | U/UTP |
| Materiał osłony kabla | PVC |
| Wewnętrzna Materiał przewodzący | CU (miedź) |
| AWG | 30/7 (stranded) |
| Specyfikacja | CAT 6 |
| Ochrona kink | obustronnie |
| Długość kabla | 0.25 m |
Transmisja sygnału
| max. przepustowość | 250 MHz |
7,29 € Sugerowana cena detaliczna
JEDNOSTKA OPAKOWANIA:
1 / 10 / 480