Produkt podobny do zdjęcia na opakowaniu. Zastrzega się możliwość zmian i pomyłek.
CAT 6Kabel przedłużającyF/UTP, Czarny
z kołnierzem montażowym
- mocowanie np. do wspornika gniazda, kanału kablowego lub obudowy z odpowiednim otworem
- z kołnierzem montażowym, rozstaw otworów (watek): 25 mm
- ekranowany przedłużacz kabla sieciowego do urządzeń sieciowych
- kompletne ekranowanie: ekran z folii
- z pozłacanymi stykami
- wtyk z zabezpieczeniem zatrzasku, zalane gniazdo RJ45
- przyporządkowanie 1:1, kolejność par zgodnie z normą EIA/TIA 568B
Specyfikacje techniczne
Ogólny
| Temperatura pracy do | 60 °C |
| Znakowania | WEEE, CE |
| Zużycie Jednostka | 1 szt. w torebce plastikowej |
| Temperatura pracy od | -20 °C |
| Typ opakowania | Bulk |
| Kolor | Czarny |
Połączenia
| Połączenie, ekranowanie | tak |
| Połączenie typu | Wtyk RJ45 (8P8C) |
| Styki | EIA/TIA-568B |
| Zabezpieczenie zatrzask | jednostronnie |
| Połączenie 2, Typ | Gniazdo RJ45 (8P8C) |
Kabel
| Średnica płaszcza kabla | 6 mm |
| Typ kabla | Kabel okrągły |
| Ilość ekranowanie | 1 x |
| Klasa ekranowanie | F/UTP |
| Materiał osłony kabla | PVC |
| Wewnętrzna Materiał przewodzący | CU (miedź) |
| Typ 1, osłaniając | folia (aluminium) |
| AWG | 26/7 (stranded) |
| Specyfikacja | CAT 6 |
| Ochrona kink | obustronnie |
| Długość kabla | 1 m |
Transmisja sygnału
| max. przepustowość | 250 MHz |
7,99 € Sugerowana cena detaliczna
JEDNOSTKA OPAKOWANIA:
1 / 10 / 60 / 120