Produkt podobny do zdjęcia na opakowaniu. Zastrzega się możliwość zmian i pomyłek.
CAT 6Kabel łączący 1x 90° pod kątem,U/UTP, Czarny
Zakładka blokująca na górze, mieszanka miedzi CCA
Odpowiednia sieć 10 Gigabit (10/100/1000/10000 Mbit).
- nieekranowany kabel LAN/kabel sieciowy do podłączenia urządzeń sieciowych z 2 wtykami RJ45
- Wtyczka RJ45 prosto do wtyczki RJ45 pod kątem, idealne rozwiązanie w przypadku minimalnej ilości dostępnego miejsca
- z pozłacanymi powierzchniami stykowymi (PIN-y)
- Smukłe odciążenie przy zginaniu kabla
- Zabezpieczenie złączy zatrzaskowych i specyfikacja długości na złączu prostym
Specyfikacje techniczne
Ogólny
| Znakowania | WEEE, CE |
| Zużycie Jednostka | 1 szt. w torebce plastikowej |
| Typ opakowania | Bulk |
| Kolor | Czarny |
Połączenia
| Połączenie, ekranowanie | nie |
| Połączenie typu | Wtyk RJ45 90° (8P8C) |
| Styki | EIA/TIA-568B |
| Połączenie, materiał styków | pozłacany |
| Zabezpieczenie zatrzask | jednostronnie |
| Połączenie 2, Typ | Wtyk RJ45 (8P8C) |
Kabel
| Średnica płaszcza kabla | 5.9 mm |
| Typ kabla | Kabel okrągły |
| Klasa ekranowanie | U/UTP |
| Materiał osłony kabla | PVC |
| Wewnętrzna Materiał przewodzący | CCA (aluminium powlekane miedzią) |
| AWG | 25/7 (stranded) |
| Specyfikacja | CAT 6 |
| Ochrona kink | obustronnie |
| Długość kabla | 0.5 m |
Transmisja sygnału
| max. przepustowość | 250 MHz |
Do pobrania
Karta katalogowa produktu pdf
4,99 € Sugerowana cena detaliczna
JEDNOSTKA OPAKOWANIA:
1 / 10 / 250