Produkt podobny do zdjęcia na opakowaniu. Zastrzega się możliwość zmian i pomyłek.
CAT 6 kabel sieciowy, U/UTP, Biały
mieszanka miedzi CCA do zastosowań SOHO , AWG 23/1 (solid), PVC
- niekonfekcjonowany kabel do przesyłania danych/kabel do układania/kabel instalacyjny do obróbki i instalacji za pomocą systemów przyłączeniowych LSA w zastosowaniach domowych/wewnątrz budynku
- nieekranowana skrętka LAN kabel
- Spełnia wymania dla zastosowań SOHO (Small Office, Home Office) do maks. odległości transmisji 70 m!
Specyfikacje techniczne
Ogólny
| Znakowania | ECA_CPR, CE, SOHO, SOHO_70 |
| Zużycie Jednostka | 1 x szpula |
| Typ opakowania | Cable Reel |
| Kolor | Biały |
Kabel
| Średnica płaszcza kabla | 5.8 mm |
| Typ kabla | Kabel okrągły |
| Klasa ekranowanie | U/UTP |
| Materiał osłony kabla | PVC |
| Wewnętrzna Materiał przewodzący | CCA (aluminium powlekane miedzią) |
| AWG | 23/1 (solid) |
| Specyfikacja | CAT 6 |
| Skalowanie miernika | tak |
| Długość kabla | 100 m |
Transmisja sygnału
| Impedancja | 100 Ω |
| max. przepustowość | 250 MHz |
Do pobrania
Karta katalogowa produktu pdf
34,99 € Sugerowana cena detaliczna
JEDNOSTKA OPAKOWANIA:
1 / 4