Produkt podobny do zdjęcia na opakowaniu. Zastrzega się możliwość zmian i pomyłek.
CAT 6 Kabel łączący,U/UTP, Czarny
materiał: domieszka miedzi CCA
Estos cables son ideales para su uso e instalación al aire libre, por ejemplo en el jardín, camping, en fachadas de edificios, para conectar cámaras de vigilancia y para aplicaciones similares. La cubierta del cable es resistente a la intemperie y a la radiación UV.
- nieekranowany kabel LAN/kabel sieciowy z 2 wtykami RJ45 do podłączenia urządzeń sieciowych w zastosowaniach na zewnątrz budynku
- odporny na promieniowanie UV i wodę
- podwójny płaszcz zewnętrzny
- pozłacane styki
- z tulejką chroniącą przed zgięciem i zabezpieczeniem zatrzasku
- nadaje się do użytku w sieciach gigabitowych (10/100/1000 Mb)
- kolejność par zgodnie z normą EIA/TIA 568B
Specyfikacje techniczne
Ogólny
| Temperatura pracy do | 65 °C |
| Znakowania | WEEE, CE |
| Zużycie Jednostka | 1 szt. w torebce plastikowej |
| Temperatura pracy od | -40 °C |
| Typ opakowania | Bulk |
| Kolor | Czarny |
Połączenia
| Połączenie, ekranowanie | nie |
| Połączenie typu | Wtyk RJ45 (8P8C) |
| Styki | EIA/TIA-568B |
| Zabezpieczenie zatrzask | obustronnie |
| Połączenie 2, Typ | Wtyk RJ45 (8P8C) |
Kabel
| Średnica płaszcza kabla | 6.2 mm |
| Typ kabla | Kabel okrągły |
| Klasa ekranowanie | U/UTP |
| Materiał osłony kabla | PE |
| Wewnętrzna Materiał przewodzący | CCA (aluminium powlekane miedzią) |
| AWG | 24/1 (solid) |
| Specyfikacja | CAT 6 |
| Ochrona kink | obustronnie |
| Długość kabla | 10 m |
Transmisja sygnału
| max. przepustowość | 250 MHz |
Do pobrania
Karta katalogowa produktu pdf
9,99 € Sugerowana cena detaliczna
JEDNOSTKA OPAKOWANIA:
1 / 20