Produkt podobny do zdjęcia na opakowaniu. Zastrzega się możliwość zmian i pomyłek.
CAT 5e kabel sieciowy, U/UTP, Szary
CU, AWG 26/7 (stranded), PVC
- elastyczny kabel do przesyłania danych/kabel krosowy do konfekcjonowania wewnątrz pomieszczeń
- nieekranowana skrętka LAN kabel
Specyfikacje techniczne
Ogólny
| Znakowania | ECA_CPR, CE |
| Zużycie Jednostka | 1 szt. pudełko |
| Typ opakowania | Cable Reel |
| Kolor | Szary |
Kabel
| Średnica płaszcza kabla | 5 mm |
| Typ kabla | Kabel okrągły |
| Klasa ekranowanie | U/UTP |
| Materiał osłony kabla | PVC |
| Wewnętrzna Materiał przewodzący | CU (miedź) |
| AWG | 26/7 (stranded) |
| Specyfikacja | CAT 5e |
| Skalowanie miernika | tak |
| Długość kabla | 305 m |
Transmisja sygnału
| Impedancja | 100 Ω |
| max. przepustowość | 100 MHz |
119,99 € Sugerowana cena detaliczna
JEDNOSTKA OPAKOWANIA:
1 / 2