Produkt podobny do zdjęcia na opakowaniu. Zastrzega się możliwość zmian i pomyłek.
Ready to Use
C (Baby)/HR14 (56714) – 3000 mAh
Akumulator LSD-NiMH (gotowy do użycia), 1,2 V
Kompletny asortyment produktów NiMH magazynujących energię przez długi czas do wszystkich standardowych urządzeń.
Zwykłe akumulatorki cylindryczne rozładowują się już w trakcie przechowywania, przez co niepotrzebnie zmniejsza się ich pojemność. Dzięki akumulatorkom VARTA Ready To Use problem ten można znacznie ograniczyć. W pełni naładowane akumulatorki po 12 miesiącach przechowywania zachowują nawet 75% energii. Do ładowania akumulatorków VARTA Ready To Use nie potrzebujesz żadnej specjalnej ładowarki, a naładowane nadają się do wszystkich powszechnych zastosowań.
- wstępnie naładowana, możesz wyjąć ją z opakowania i od razu użyć – zupełnie jak w przypadku tradycyjnej jednorazowej baterii
- naładowany akumulatorek po 12 miesiącach przechowywania zachowuje do 75% energii (o ile akumulatorek nie był używany)
- wielokrotne ładowanie bez efektu pamięci
- bardzo niski stopień samoczynnego rozładowywania się (LSD)
Specyfikacje techniczne
Ogólny
| Oznaczenie modelu | 56714 |
| Wysokość | 50 mm |
| Zużycie Jednostka | 2 szt./blister |
| Typ opakowania | Retail Blister |
| średnica | 26 mm |
| Waga | 66 g |
Bateria
| Napięcie | 1.2 V |
| Technologia | Akumulator LSD-NiMH (gotowy do użycia) |
| ładowalna | tak |
| Nazwa IEC | HR14 |
| Maksymalna ilość | 3000 mAh |
| Formularz Budownictwo | Pin wypukły |
| Rozmiar budownictwo | C (Baby) |
14,99 € Sugerowana cena detaliczna
JEDNOSTKA OPAKOWANIA:
1 / 10 / 100