Produkt podobny do zdjęcia na opakowaniu. Zastrzega się możliwość zmian i pomyłek.
Beznarzędziowa wtyczka sieciowa RJ45 CAT 6 STP
maks. średnica kabla: 9 mm
- STP bez ekranowania z zabezpieczeniem przed zagięciem
- pasuje do kabli okrągłych, maks. średnica kabla: 9 mm
- do elastycznych i sztywnych przewodów wewnętrznych (AWG 22 do 24)
- łatwy montaż bez użycia narzędzi
- wystarczy ścisnąć obudowę wtyczki
- kompatybilny z transmisją gigabitową
- styki kabla oznaczone kolorami
Specyfikacje techniczne
Ogólny
| Znakowania | CE |
| Szerokość | 15 mm |
| Długość | 52 mm |
| Wysokość | 15 mm |
| Zużycie Jednostka | 1 szt. w torebce plastikowej |
| Materiał | ciśnieniowych cynku |
| Typ opakowania | Bulk |
Połączenia
| Połączenie typu | Wtyk RJ45 (8P8C) |
| Połączenie, materiał styków | pozłacany 3µ |
| Połączenie 2, Typ | Listwa zaciskowa do montażu kabli LSA (bez użycia narzędzi) |
Kabel
| Klasa ekranowanie | STP |
| Specyfikacja | CAT 6 |
7,99 € Sugerowana cena detaliczna
JEDNOSTKA OPAKOWANIA:
1 / 10 / 50 / 500