Produkt podobny do zdjęcia na opakowaniu. Zastrzega się możliwość zmian i pomyłek.
UL
Akumulator ołowiowy 6 V, 12 Ah (UL12-6)
Faston (4,8 mm) Akumulator ołowiowy
- technologia rekombinacji tlenu zapewnia niewymagające konserwacji użytkowanie
- stop ołowiu, wapnia i cyny na anodzie zmniejsza wyciek gazu i niemalże całkowicie zapobiega samoczynnemu rozładowywaniu się
- obudowę akumulatora wykonano z solidnego tworzywa ABS zapewniającego trwałość
- posrebrzane zaciski z miedzi dla lepszego przewodnictwa elektrycznego
- zastosowanie: uniwersalne, zasilacz awaryjny UPS, oświetlenie awaryjne, zasilanie awaryjne, systemy bezpieczeństwa
Specyfikacje techniczne
Ogólny
| Oznaczenie modelu | UL12-6 |
| Szerokość | 50 mm |
| Długość | 151 mm |
| Aplikacje | Akumulatorki/baterie, Oświetlenie awaryjne, Zasilanie awaryjne, zasilanie bezprzerwowe (UPS), Zasilanie główne, Zasilanie pomocnicze, zastosowania niecykliczne |
| Wysokość | 94 mm |
| Zużycie Jednostka | 1 szt. bez opakowania |
| Typ opakowania | Bulk |
Bateria
| Napięcie | 6 V |
| Technologia | Akumulator ołowiowy |
| ładowalna | tak |
| Maksymalna ilość | 12000 mAh |
Połączenia
| Połączenie typu | Faston (4,8 mm) |
24,99 € Sugerowana cena detaliczna
JEDNOSTKA OPAKOWANIA:
10