Produkt podobny do zdjęcia na opakowaniu. Zastrzega się możliwość zmian i pomyłek.
UL
Akumulator ołowiowy 12 V, 0,8 Ah (UL0.8-12)
Wtyk JST Akumulator ołowiowy
- technologia rekombinacji tlenu zapewnia niewymagające konserwacji użytkowanie
- stop ołowiu, wapnia i cyny na anodzie zmniejsza wyciek gazu i niemalże całkowicie zapobiega samoczynnemu rozładowywaniu się
- obudowę akumulatora wykonano z solidnego tworzywa ABS zapewniającego trwałość
- posrebrzane zaciski z miedzi dla lepszego przewodnictwa elektrycznego
- zastosowanie: uniwersalne, zasilacz awaryjny UPS, oświetlenie awaryjne, zasilanie awaryjne, systemy bezpieczeństwa
Specyfikacje techniczne
Ogólny
| Oznaczenie modelu | UL0.8-12 |
| Szerokość | 25 mm |
| Długość | 96 mm |
| Aplikacje | Akumulatorki/baterie, Oświetlenie awaryjne, Zasilanie awaryjne, zasilanie bezprzerwowe (UPS), Zasilanie główne, Zasilanie pomocnicze, zastosowania niecykliczne |
| Wysokość | 62 mm |
| Zużycie Jednostka | 1 szt. bez opakowania |
| Typ opakowania | Bulk |
Bateria
| Napięcie | 12 V |
| Technologia | Akumulator ołowiowy |
| ładowalna | tak |
| Maksymalna ilość | 800 mAh |
Połączenia
| Połączenie typu | Wtyk JST |
14,99 € Sugerowana cena detaliczna
JEDNOSTKA OPAKOWANIA:
30