Produkt podobny do zdjęcia na opakowaniu. Zastrzega się możliwość zmian i pomyłek.
Casual
Aktywny kabel HDMI™ z obsługą Ethernet
kabel łączący ze wzmacnianiem sygnału dla telewizji Ultra HD
Zwykłym kablem HDMI™ nie prześlesz sygnałów w rozdzielczości Full HD na odległość powyżej 20 m – taki kabel potrzebuje czegoś ekstra. Oferowany kabel ma wbudowany wzmacniacz, który odświeża sygnał podczas transmisji. Aby zapewnić optymalną transmisję sygnałów audio i wideo, kabel pracuje tylko w jednym kierunku. Podczas podłączania należy pamiętać, że złącze ze strzałką skierowaną w stronę kabla musi być podłączone do nadajnika, np. laptopa. Złącze ze strzałką skierowaną w kierunku wtyku musi być podłączone do odbiornika, np. monitora. Dzięki temu zawsze gdy przesyłasz filmy czy prezentacje na dużych dystansach, otrzymujesz sygnał klarowny, w wysokiej rozdzielczości i bez zarzutu – oczywiście również w 3D. Do tego właśnie przyzwyczaiła nas firma Clicktronic: wysoka jakość, trwałość i precyzyjne wykonanie.
- wbudowany wzmacniacz sygnału umożliwiający przesyłanie danych na dużych odległościach
- przewód z czystej miedzi z podwójnym ekranowaniem zapewnia przepływ czystego sygnału
- Płynna transmisja sygnałów audio i wideo z prędkością do 4,5 Gbit/s
- dzięki wbudowanemu kanałowi Ethernet nie trzeba podłączać dodatkowych kabli sieciowych ani audio
- styki pokryte 24-karatowym złotem zapewniają minimalne zakłócenia przesyłu
- Możliwość długotrwałego użytkowania dzięki elastycznemu i wytrzymałemu płaszczowi z PVC, który można optymalnie wyginać, co upraszcza układanie kabla
- Nawet po wielu latach krystalicznie czysta jakość obrazu i dźwięku oraz wolne od rdzy połączenia dzięki złączom pokrytym 24-karatowym złotem
Specyfikacje techniczne
Ogólny
| Temperatura pracy do | 80 °C |
| Znakowania | WEEE, CE, HDMI™ High Speed with Ethernet, ULTRAHD 4K@50/60 Hz |
| Gwarancja | 10 lat |
| Zużycie Jednostka | 1 szt. w kartonie |
| Temperatura pracy od | -10 °C |
| Typ opakowania | Retail Box |
Połączenia
| Połączenie, szerokość | 20.9 mm |
| Połączenie, ekranowanie | tak |
| Połączenie typu | Wtyk HDMI™ (typ A) |
| Połączenie 2, wysokość | 11.4 mm |
| Połączenie, wysokość | 11.4 mm |
| Połączenie, materiał styków | złoto (24 kt) |
| Połączenie 2, długość | 47.3 mm |
| Połączenie, długość | 47.3 mm |
| Połączenie, materiał obudowy | PVC |
| Połączenie 2, szerokość | 20.9 mm |
| Połączenie 2, Typ | Wtyk HDMI™ (typ A) |
Kabel
| Typ 2, osłaniając | oplot (miedź) 160x |
| Średnica płaszcza kabla | 9.5 mm |
| Typ kabla | Kabel okrągły |
| Ilość ekranowanie | 2 x |
| Wewnętrzna Materiał przewodzący | OFC (miedź beztlenowa 99,9%) |
| Przewód wewnętrzny numer | 1 sztuk |
| AWG | 24 |
| Przewód wewnętrzny, średnica żyły | 0.511 mm |
| Ochrona kink | obustronnie |
| Długość kabla | 20 m |
Transmisja sygnału
| Amplifikację sygnału | tak |
| max. szybkość transmisji | 4.95 Gbit/s |
| Impedancja | 100 Ω |
| max. przepustowość | 195 MHz |
149,99 € Sugerowana cena detaliczna
JEDNOSTKA OPAKOWANIA:
1 / 4