Produkt podobny do zdjęcia na opakowaniu. Zastrzega się możliwość zmian i pomyłek.
Adapter USB-C™ do DisplayPort
Wtyczka USB-C™ <-> Gniazdo DisplayPort
Adapter USB-C™ do DisplayPort odzwierciedla sygnały z urządzeń USB-C™ do DisplayPort. Adapter obsługuje rozdzielczości do 3840*2160p@60Hz i 3D.
- Aplikacja - Adapter USB-C™ na DisplayPort odzwierciedla sygnały wideo z urządzeń USB-C™ do urządzeń ze złączami DisplayPort.
- Rozdzielczości - USB-C™/DisplayPort Adapter obsługuje rozdzielczości ekranu Ultra HD 4k do 3840*2160p@60Hz i 3D.
- Zastosowanie - Idealne rozwiązanie dla komputerów/notebooków/iPadów/urządzeń typu Smartphone/Smart Devices z portem USB-C™ do odbicia sygnału na zewnętrznym wyświetlaczu ze złączem DisplayPort.
- Plug & Play - Adapter USB-C™/DisplayPort może być używany bez instalacji sterowników.
Specyfikacje techniczne
Ogólny
| Znakowania | WEEE, CE |
| Szerokość | 29.5 mm |
| Długość | 200 mm |
| Wysokość | 15 mm |
| Zużycie Jednostka | 1 szt. w torebce plastikowej |
| Typ opakowania | Retail Polybag |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 18 g |
Połączenia
| Połączenie typu | Wtyk USB-C™ |
| Połączenie 2, Typ | Gniazdo DisplayPort |
Kabel
| Typ kabla | Kabel okrągły |
| Długość kabla | 0.2 m |
Transmisja sygnału
| inne standardy obsługiwane | 4K 3D |
27,99 € Sugerowana cena detaliczna
JEDNOSTKA OPAKOWANIA:
1 / 200