Produkt podobny do zdjęcia na opakowaniu. Zastrzega się możliwość zmian i pomyłek.
Phone Power
AAA (Micro)/HR03 (58398) – 800 mAh
Akumulator niklowo-metalowo-wodorkowy (NiMH), 1,2 V
Dzięki akumulatorkom VARTA Phone nigdy nie stracisz łączności ze światem. Akumulatorki VARTA Phone to precyzyjne źródło energii, z którym Twój telefon będzie zawsze gotowy do użycia.
- jakość premium dedykowana analogowym i cyfrowym telefonom bezprzewodowym
- akumulatorki oraz ich pojemność dostosowano specjalnie do zapotrzebowania telefonów bezprzewodowych na energię
- produkt wyróżnia się dużą wytrzymałością cykliczną i długą żywotnością
- zabezpieczone przed przeciążeniem i całkowitym rozładowaniem
- możliwość wielokrotnego ładowania bez efektu pamięci
Specyfikacje techniczne
Ogólny
| Oznaczenie modelu | 58398 |
| Wysokość | 44.5 mm |
| Zużycie Jednostka | 2 szt./blister |
| Typ opakowania | Retail Blister |
| średnica | 10.5 mm |
| Waga | 12 g |
Bateria
| Napięcie | 1.2 V |
| Technologia | Akumulator niklowo-metalowo-wodorkowy (NiMH) |
| ładowalna | tak |
| Nazwa IEC | HR03 |
| Maksymalna ilość | 800 mAh |
| Formularz Budownictwo | Pin wypukły |
| Rozmiar budownictwo | AAA (Micro) |
Do pobrania
MDS / MSDS pdf
9,99 € Sugerowana cena detaliczna
JEDNOSTKA OPAKOWANIA:
1 / 10 / 50