Produkt podobny do zdjęcia na opakowaniu. Zastrzega się możliwość zmian i pomyłek.
1x 9V Block koszyk na baterie
wolne końce kabla
Specyfikacje techniczne
Ogólny
| Temperatura pracy do | 50 °C |
| Szerokość | 28 mm |
| Długość | 150 mm |
| Wysokość | 14.5 mm |
| Zużycie Jednostka | 1 szt. bez opakowania |
| Temperatura pracy od | -20 °C |
| Typ opakowania | Bulk |
| Kolor | Czarny |
Bateria
| pasujące typy baterii IEC | 6F22, 6HR61, 6LR61/6LP3146 |
| pasująca wielkość baterii | 9V Block |
Połączenia
| Połączenie typu | wolne końce kabla |