Produkt podobny do zdjęcia na opakowaniu. Zastrzega się możliwość zmian i pomyłek.
1-port blok uziemiający F
1 złącze F > 1 złącze F
- do uziemienia i ochrony multiprzełączników lub wzmacniaczy
- powierzchnia uszlachetniona, niklowana
Specyfikacje techniczne
Ogólny
| Znakowania | CE, WEEE |
| Szerokość | 44.5 mm |
| Wysokość | 23.1 mm |
| Zużycie Jednostka | 1 szt. w torebce plastikowej |
| Głębokość | 27.1 mm |
| Typ opakowania | Bulk |
Połączenia
| Połączenie typu | 1 złącze F |
| Połączenie 2, Typ | 1 złącze F |
Przyłącza urządzeń
| Ilość wyjść | 1 sztuk |